ZÁPASY

Aktuální výsledky

A - TÝM

       
SK Kozojídky - FC Kyjov 1919 A

branky : Eláš 2, Bartoň, Kolplík

sestava : Gebhart, Koplík, Červinek, Kůřil A., Dufek, Konvička, Hynčica, Macek, Eliáš, Dejdar, Rotrekl, Průdek, Bartoň, Bochýnek, Večeřa, Kopecký, Kůřil M.
Utkání v Kozojídkách skončilo spíše hokejovým výsledkem. Pro diváka pěkná podívaná, pro trenéry dosti náročné utkání, kdy se výsledek neustále chaoticky měnil. Už ve 3. minutě jsme vedli po ostré střele P. Eliáše, pak jsme ještě vedli 2 : 1, aby poločas byl 2 : 3 v náš neprospěch. Bohužel jsme se v utkání nevyhnuli velkému množství nedorazů, špatně vyhodnoceným situacím a soupeř trestal nekompromisně. Za stavu 2 : 4 nám slouží ke cti, že jsme hrábli a do 65. min. utkání srovnali. Zdálo se, že máme více sil a zápas otočíme, ale posledních 10 minut patřil spíše domácím, kdy jsme bránili několik rohů a standardních situací. Konečný výsledek je spravedlivý, byl to vyrovnaný zápas.
Škoda velmi laciných branek v naší síti. Dát venku 4 branky a nevyhrát, to se stává opravdu zřídka.
Hráčům děkuji za výkon.
Darek Opatřil trenér

B - TÝM

NÁSEDLOVICE – KYJOV B 4:1 (2:0)

gól: Jakub Svoboda ml.
Sestava: Kůřil M. – Svršek, Jung, Dobeš (K), Něnička – Krist 01, Krist 02, Eliáš, Svoboda ml., Kohút – Gebhart – Žandovský, Pospíšil, Konečný, Kůřil D., Večeřa.

Přímý souboj o druhé místo v tabulce skončil jasnou a zaslouženou výhrou domácích. Toto utkání se nám absolutně nepovedlo, prakticky v ničem. Nutno dodat, že Násedlovice předvedly velmi dobrý výkon a budou asi patřit mezi favority soutěže. Na druhou stranu jsme jim vítězství věnovali po našich individuálních hrubých chybách. Nepomohlo nám ani posílení o Petra Eliáše, který byl hodně na míči, ale i jeho soupeř velmi dobře zdvojoval, tak se k pořádnému zakončení nedostal. Nevyhovovalo nám ani tvrdé, ale jinak nádherné hřiště. Několikrát se stalo že míč po odrazu přeskakoval stopery (mě, Robina a pak i Eliho) a tím se soupeř dostával k nebezpečným únikům, ale ty jsme naštěstí vždy uhasili. Soupeř kromě kvalitní hry předvedl i velmi tvrdou hru. Bylo vidět hodně, pro rozhodčího asi neviditelných faulů, které nechával bez povšimnutí. První gól padl po nedostoupení středu zálohy k hráči, který křižnou střelou překonal Michala. Druhý gól se moc nevidí, padl přímo z rohu, když náš hráč u tyčky uhnul a míč skončil až v síti. Po další chybě ještě domácí lobem nastřelili břevno. O přestávce se udělalo pár změn, které chvíli vypadaly nadějně, když se povedlo po sérii rohů snížit, prosadil Kuba Svoboda. Nicméně šance na vyrovnání trvala jen 9 minut. Po hrubé chybě krajního obránce, který ztratil míč při vyvážení na střed hřiště, se domácí opět dostali do dvoubrankového vedení. Zakončení bylo důrazné a velmi přesné. Nedařilo se nám dostat do většího tlaku, tak utkání rozhodl po naší další hrubé chybě soupeř, který i tuto chybu nekompromisně potrestal. Konečný stav 4:1 je bohužel zasloužený. Nic se neděje, jedeme dál, tým se buduje, každý zápas je jiná sestava, tak to bude chvíli trvat. Příští týden máme volno.
Viktor Jung

U19

FC Kyjov 1919 - Veselí/Strážnice 0:2 (0:0) 

U17

FC Kyjov 1919 - Veselí/Strážnice 3:1 (1:0)
branky: Urbánek 3

U15

FKM Podluží - FC Kyjov 1919 0:4 (0:3)
branky : Zábranský D. 2 , Zábranský Š. 2

U13

FKM Podluží - FC Kyjov 1919 1:16 (0:9)
branky: Svoboda 5 , Bystřický 3 , Martinek 2 , Daněk 2 , Zemánek , Žůrek , Belka , Jung

U11


FC Kyjov 1919 A - Baník Ratíškovice 5:15 (2:6)

branky : Friedl 2, Křížka 2, Jung

Sestava: Křemeček – Jung (K), Potěšil, Mišurec – Pospíšil, Rajsigl, Kobliha, Křížka, Friedl.

Bohužel nás před jedním z nejdůležitějších zápasů postihla kalamita. Postupně nám odpadl nemocný Ondra, dalším zásahem byl nařízená karanténa zdravého Ladika a Vojty a aby toho nebylo málo, dva dny před zápasem si zlomil nohu Luky. Do zápasu jsme tedy vstupovali dosti zdevastovaní a bylo to bohužel znát. Zásadní zjištění pro nás trenéry je ale to, že prohrát se může, ale vždy s hlavou nahoře s to dnes nebylo. Ratíškovice měly v týmu tři nadstandartní hráče, kteří odehráli celý zápas prakticky bez střídání, u nás fyzicky stačí maximálně tři hráči. A o důrazu už ani nemluvím. Kyjov se snažil hrát fotbal, ale Ratíškovice jim nedaly ani metr zadarmo a trestaly prakticky z každého útoku. Druhou část zápasu už několik našich kluků jen odchodilo. Před sezónou jsme jim kladli všichni tři trenéři na srdce, že tato sezóna je pro ně přelomová, ale nevidíme na některých chuť kousnout se a jít přes bolest. Možná už začínáme být jako trenéři bezmocní, protože se nám to nedaří do některých kluků dostat. Bohužel pro nás je výhra Ratíškovic naprosto zasloužená. I na výčtu gólových akcí (ten dostali kluci na skupinu na FB) je jasně vidět, kde nás tlačí bota. Ale bohužel jsou to stále stejné a opakující se chyby. Na tréninku by se kluci nejraději polámali mezi sebou, protrhali všechny sítě a dojde zápas a pak je nepoznáváme. No nic, sestava sice zdemolovaná, ale na tu se vymlouvat nebudeme. Soupeř byl individuálně výrazně lepší a bohužel to na nás stačilo. Příští týden nás čeká to samé s Dubňany. Máme celý týden na přípravu.
Viktor Jung, trenér

U10
FC Kyjov 1919 B - FK Blatnice  27:0 (11:0)

branky : Friedl 9 , Severa 8 , Hrubý 3 , Možíš 3 ,Jaborník 2 , Solařík , Pospíši

U09

FC Kyjov 1919 A - Baník Ratíškovice 3:22 (2:10)
branky : Petula , Cenkner , Macek


 I přes snaživý výkon všech kluků se projevila větší herní kvalita hostů. Kluci se snažili prosazovat kombinací, se kterou jsme se nedokázali prosadit proti silovějšímu pojetí Ratíškovic. Přesto jsme některé akce dohráli před branku hostů a 3x se nám podařilo úspěšně zakončit akci vstřelením branky. Střelci: Sebastián  Petula ,Patrik Cenkner, Rafael Macek. V brance podal velmi dobrý výkon Matyáš Jaborník.
Antonín Pištěk, trenér

U8

FC Kyjov 1919 B - FK Blatnice 6:21 (3:10)
branky: Severa 3 , Cahlík 2 , Bayer


Dnešní zápas byl pro nás fotbalovou zkouškou proti soupeři který měl hráče ročníky 2013 a 2014. Musím před klukama smeknout a dnešním zápasem jsme si myslím dokázali že můžeme hrát rovnocenný zápas i proti starším klukům. Dle mého názoru jsme v poli byli rovnocenným soupeřem. Nebyl tam vidět žádný extra velký rozdíl. Výsledek dle mého názoru není vůbec důležitý, ale velký důraz budeme dávat do hry a tu budeme pořád pilovat 👍 👍 ⚽️ 👍 😉  Je vidět že kluky to baví a chtějí se pořád zlepšovat a to je pro nás ta nejlepší motivace.😀 😀 😀  ⚽️  Fotbalu zdar ⚽️

Emil Novotný, trenér