Muži "A" vyhráli ve Velkých Němčicích 5:0

Muži B doma remizovali se Sobůlkami

Muži B zvítězili v Lovčicích 6:0

Kyjov, ne 12. 5. 2024, 23. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

Sportovní klub Uhřice

7 0
Velké Němčice, ne 19. 5. 2024, 24. kolo

Tělovýchovná jednota Sokol Velké Němčice z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

0 5
Kyjov, so 25. 5. 2024, 25. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

FK Milotice z.s.

Tvrdonice, ne 2. 6. 2024, 26. kolo

TJ Sokol Tvrdonice, z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

Kyjov, so 8. 6. 2024, 14. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

TJ Jiskra Strážnice z.s.

Lovčice, ne 12. 5. 2024, 21. kolo

Tělovýchovná jednota FK Sokol Lovčice, z.s.

FC Kyjov 1919 z.s. B

0 6
Kyjov, ne 19. 5. 2024, 22. kolo

FC Kyjov 1919 z.s. B

TJ Sokol Sobůlky z.s.

0 0
Kyjov, ne 26. 5. 2024, 13. kolo

FC Kyjov 1919 z.s. B

SK Žarošice, spolek

Věteřov, ne 2. 6. 2024, 12. kolo

TJ Sokol Věteřov, z.s.

FC Kyjov 1919 z.s. B

Čejč, ne 9. 6. 2024, 14. kolo

SK Čejč, z.s.

FC Kyjov 1919 z.s. B

Lednice, so 11. 5. 2024, 25. kolo

TJ Moravan Lednice z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

2 1
Kyjov, so 18. 5. 2024, 26. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

FC Boskovice – Letovice, z.s.

0 4
Tišnov, so 25. 5. 2024, 27. kolo

Amatérský fotbalový klub Tišnov, z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

Kyjov, so 1. 6. 2024, 28. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

Tělovýchovná jednota START Brno, z.s.

SK Slatina-Tuřanka 1, so 8. 6. 2024, 16. kolo

Sportovní klub Slatina, z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

Kyjov, st 15. 5. 2024, 23. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

Veselí/Strážnice

1 1
Kyjov, so 18. 5. 2024, 26. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

FC Boskovice – Letovice, z.s.

0 11
Tišnov, so 25. 5. 2024, 27. kolo

Amatérský fotbalový klub Tišnov, z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

Kyjov, so 1. 6. 2024, 28. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

Tělovýchovná jednota START Brno, z.s.

SK Slatina-Tuřanka 1, so 8. 6. 2024, 16. kolo

Sportovní klub Slatina, z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

Kyjov, ne 12. 5. 2024, 23. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

FK Valtice, z.s.

6 1
Bzenec, ne 19. 5. 2024, 24. kolo

Bzenec/Vracov

FC Kyjov 1919 z.s.

2 2
Kyjov, so 25. 5. 2024, 25. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

Křenovice/Újezd

Rajhrad, ne 2. 6. 2024, 26. kolo

Modřice/Rajhrad

FC Kyjov 1919 z.s.

Kyjov, so 8. 6. 2024, 14. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

TJ Sokol Novosedly z.s.

Kyjov, ne 12. 5. 2024, 23. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

FK Valtice, z.s.

10 0
Bzenec, ne 19. 5. 2024, 24. kolo

Bzenec/Vracov

FC Kyjov 1919 z.s.

0 12
Kyjov, so 25. 5. 2024, 25. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

Křenovice/Újezd

Rajhrad, ne 2. 6. 2024, 26. kolo

Modřice/Rajhrad

FC Kyjov 1919 z.s.

Kyjov, so 8. 6. 2024, 14. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

TJ Sokol Novosedly z.s.

Kyjov, st 8. 5. 2024, 5. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

FC Lipov z.s.

3 1
Kyjov, ne 12. 5. 2024, 7. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

FK Agro Vnorovy,z.s.

3 0
Kyjov, ne 26. 5. 2024, 9. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

FK Hodonín z.s.

Vacenovice, st 29. 5. 2024, 8. kolo

Sportovní klub Vacenovice, z.s

FC Kyjov 1919 z.s.

Svatobořice-Mistřín, so 1. 6. 2024, 10. kolo

FK Mutěnice, z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

Kyjov, po 13. 5. 2024, 7. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

TJ Kordárna Velká nad Veličkou, z.s.

9 2
Kyjov, čt 16. 5. 2024, 8. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

FC Lipov z.s.

6 14
Ratíškovice, ne 26. 5. 2024, 9. kolo

FK Baník Ratíškovice z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

Kyjov, ne 2. 6. 2024, 10. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

FK Hovorany z.s.

Hodonín-Rybáře, so 8. 6. 2024, 11. kolo

FK Hodonín z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

Kostelec, so 20. 4. 2024, 4. kolo

SK Kostelec z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

16 8
Koryčany, ne 5. 5. 2024, 6. kolo

FC Koryčany z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

15 16
Dambořice, so 25. 5. 2024, 9. kolo

Tělovýchovná jednota Sokol Dambořice, z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

Kyjov, ne 2. 6. 2024, 10. kolo

FC Kyjov 1919 z.s.

FK Hovorany z.s.

Nesyt Hodonín-tráva, ne 9. 6. 2024, 11. kolo

FK Hodonín z.s.

FC Kyjov 1919 z.s.

U15 remizovala se spojeným mužstvem Bzenec/Vracov

Bzenec/Vracov - Kyjov 2:2 (1:1)

U13 doma deklasovala Valtice

Kyjov - Valtice 10:0 (5:0)

U15 doma zvítězila na Valticemi vysoko 6:1

Kyjov - Valtice 6:1 (3:1)

U17 prohrála v Lednici

Lednice - Kyjov 8:0 (4:0)

U19 podlehla Lednici

Lednice - Kyjov 2:1 (2:0)

Aktuality

Oddílový program 25.5. - 29.5.2024

Muži A: so. 25.5. v 14:00 mistrovské utkání Kyjov - Milotice (stadion Kyjov) 

Muži B: ne. 26.5. v 10:15 mistrovské utkání Kyjov B - Žarošice (stadion Kyjov)
 
Dorost:
U19: so. 25.5. v 15:15 mistrovské utkání Tišnov - Kyjov

U17: so. 25.5. v 17:00 mistrovské utkání Tišnov - Kyjov

Žáci:
U15: so. 25.5. v 9:00 mistrovské utkání Kyjov - Křenovice/Újezd u Brna (stadion Kyjov)

U13: so. 25.5. v 10:45 mistrovské utkání Kyjov - Křenovice/Újezd u Brna (stadion Kyjov)

U13 B: ne. 26.5. ve 14:00 mistrovské utkání Kyjov B - Hodonín (stadion Kyjov)
            st. 29.5. v 17:00 mistrovské utkání Vacenovice - Kyjov B

Přípravka:
U11: ne. 26.5. v 10:00 mistrovské utkání Ratíškovice - Kyjov

U9: so. 25.5. v 10:00 mistrovské utkání Dambořice - Kyjov