Muži B vysoko přehráli Čejkovice

Čejkovice - Kyjov B 1:11 (1:5)

FC Kyjov 1919 z.s. B:

Gebhart - Beneš, Jung, Vykoukal, Svršek, Něnička, Dejdar, Švidroň, Žandovský, Rotrekl, Bochýnek, Kohút, Ryan, Kůřil D., Kůřil A.

Branky: Kohút 2x, Rotrekl, Bochýnek 2x, Ryan, Švidroň 2x, Kůřil A., Beneš, Něnička

Stadion: Čejkovice

Komentář

Vstup do utkání byl z naší strany lehce neurovnaný a nervózní, domácí nás hned od úvodu napadali vysoko a vytvářeli na nás tlak , což nám znemožňovalo rozehrávku a dopouštěli jsme se zbytečných ztrát. Tuto situaci vyřešil náš první gól, po kterém jsme se uklidnili, začali si vytvářet jednu šanci za druhou a poločas ovládli skórem 1:5.

Druhý poločas byl už více méně exhibice, kdy jsme dokázali vstřelit dalších šest gólů. Zápas mohl skončit i větším rozdílem, bohužel řešení některých vyložených šancí z naší strany bylo až trestuhodné a proti silnějšímu soupeři by nás mohlo hodně mrzet!!!!

Pozitivní je, že jsme zapojili do hry všechny hráče, mužstvu gratuluji k zisku tří bodů.