Kopecký, Gebhart - Káňa, Hála, Dufek, Žandovský, Macek, Riedl, Valášek, Tomek, Kůřil A., Stříž, Polášek, Konvička, Beneš, Bochýnek, Rotrekl

Branky: Tomek

Stadion: Dubňany

Komentář

V derby utkání v Dubňanech jsme předvedli z mého pohledu nejlepší výkon ze 4 odehraných utkání. Dubňany mají velmi kvalitní tým a prvních 20 minut bylo velmi náročných co se týká zachytávání náběhů rychlých domácích hráčů. Nicméně jsme tento úvodní tlak přečkali a od 25. minuty jsme začali hrozit i my. Do přestávky jsme spálili 2 tutovky, domácím se vykartoval útočník a druhou půli jsme tak zahájili proti 10 hráčům.

Bohužel jsme hned v úvodu zahodili obrovskou šanci a potvrdilo se nedáš - dostaneš. Po chybě ve středu hřiště a rychlém vysunutí jsme inkasovali první branku. Zanedlouho jsme domácím dali další dárek v podobě individuální hrubice a bylo to 0:2. Následovalo zbytečné vyloučení T. Macka a hrálo se 10 vs 10. Ve zbytku utkání jsme si vytvořili několik dalších šancí, ale stačili jsme jenom korigovat prudkou střelou K. Tomka. Posledních 10 minut jsme domácí svírali, ale kýženou alespoň srovnávací branku se nám vstřelit nepodařilo.

Hráče musím pochválit. Hráli jsme opravdu dobrý fotbal. Byli jsme důrazní, dobře jsme se pohybovali  a minimálně bod jsme si za předvedený výkon zasloužili. Bojovnost všech hráčů byla příkladná. Dnes jsme bohužel "dojeli" na individuální chyby, neefektivitu v zakončení a také nedisciplinovanost.

Náš výkon jde nicméně postupně nahoru, ale rozhodují branky. O první vítězství se tak musíme poprat v dalším utkání s Vyškovem "B".