Kopecký, Gebhart - Eliáš, Hála, Dufek, Žandovský M., Hynčica, Macek, Riedl, Valášek, Tomek, Kůřil A., Beneš, Bartoň, Káňa, Rotrekl, Stříž

Branky: Eliáš, Valášek

Stadion: Kyjov

Komentář

V úvodním kole 6. ligy jsme hostili Vnorovy a začátek utkání jsme nezvládli vůbec dobře. Ve 20. minutě jsme již prohrávali 0:2. Byli jsme málo důslední a důrazní v obranné fázi a hosté z naší liknavosti vytěžili dvoubrankové vedení. Naše nadějné akce jsme nedotáhli ke zdárnému zakončení. Prosadili jsme se až ve 36. minutě, kdy po vysunutí a kvalitním centru z pravé strany skóroval P. Eliáš. Od tohoto momentu jsme byli až téměř do konce zápasu lepším týmem.

V první půli jsme již branku nevstřelili, ale nástup do 2. půle se nám podařil. Nejprve srovnal dělovkou J. Valášek a pak jsme měli 3 velké šance - tutovky, které jsme ale nedokázali proměnit. Tyto neproměněné příležitosti nás stály 3 body. V závěru nás podržel T. Kopecký, kdy zlikvidoval jedinou větší šanci hostů ve 2. půli.

Vzhledem k vývoji utkání remízu bereme. Otáčet za stavu 0:2 bylo velmi těžké, ale mužstvo ukázalo vnitřní sílu.

Čekají nás v 6. lize velmi těžká utkání. Musíme se od začátku utkání soustředit na týmový výkon. Dnes jsme začátek prospali, přesto hráče chválím za předvedenou hru, kterou jsme se prezentovali od 25. minuty zápasu.