Kopecký - Konvička, Riedl, Eliáš, Káňa, Dufek, Tomek, Hynčica, Macek, Žandovský, Hála, Bochýnek, Stříž, Rotrekl, Beneš, Gebhart

Branky: Tomek, Eliáš, Macek

Stadion: Kyjov

Komentář

Utkání průměrné úrovně jsme výsledkově zvládli. Herně jsme se tentokráte moc nepředvedli. Hráli jsme pomalu a bez pohybu v útočné fázi. Začali jsme výborně a už ve 3. minutě se hlavou prosadil K. Tomek. Pak ale naše hra postrádala tempo, přesnost i myšlenku. Skóre zvýšil až ve 39. minutě po individuální akci P. Eliáš.

Ve druhé půli se hrálo podobným stylem. Vytvořili jsme si jednu šanci K. Tomkem, ale branka z toho nebyla. V závěru utkání se výstavní trefou z přímého kopu blýskl T. Macek a upravil na konečných 3:0. Hosté si vytvořili za celé utkání jedinou šanci, kterou zlikvidoval už v první půli T. Kopecký v naší brance.

Spokojený jsem hlavně s výsledkem. Kvalitní herně - běžecký výkon podal P. Konvička a v brance působil jistě T. Kopecký. V příštích utkáních budeme muset nechat na hřišti víc. Dnes to bylo běžecky hodně málo a kvalitnější soupeř by nás hodně potrápil.

Mužstvu gratuluji ke třem bodům.

Darek Opatřil, trenér

AUDI CUP 2024

V so. 11.5.2024 se v Kyjově uskuteční 2. ročník mezinárodního turnaje přípravek kategorie U10