Muži "A" zdolali Strážnici 8:1 (5:1) a postupují do 6. ligy !!

Kopecký, Gebhart - Dufek, Hála, Žandovský, Macek, Riedl, Stříž, Tomek, Eliáš, Hynčica, Bochýnek, Polášek, Káňa, Kůřil, Rotrekl, Konvička

Branky: Stříž 2x, Hynčica 2x, Eliáš, Bochýnek, Macek, Rotrekl

Stadion: Kyjov

Komentář

V posledním utkání sezony jsme hráli proti Strážnici a výhra by nám zajistila postup do 6. ligy z prvního místa 1. B třídy.

Impozantní začátek, kdy ve 3. minutě jsme vedli 2 : 0 po brankách P. Eliáše a M. Stříže jsme si zkomplikovali individuální chybou a hostě snížili v 8. minutě z trestného kopu na 1 : 2. Nicméně do poločasu jsme soupeři nasázeli ještě 3 branky - trefil se M. Stříž a
2 krát se prosadil M. Hynčica.

V druhé půli jsme drama nedopustili a po brankách T. Macka, J. Bochýnka a D. Rotrekla a konečném stavu 8:1 mohli propuknout oslavy postupu do 6. ligy z 1. místa 1.B třídy sk. C.
Podařilo se nám tedy za zády nechat celou jarní část největšího soupeře - silný tým Šardic.
Klobúk dúle  před naším týmem. Jsme nejlepším týmem ze všech 3 skupin soutěže 1B třídy. Nasbírali jsme celkem 70 bodů, v celé sezoně jsme ztratili pouze 8 bodů za 2 prohry a 1 remízu a naše celkové skóre 100 : 27 je  hlavně z hlediska vstřelených branek interesantní.

Prezentovali jsme kvalitní hrou. Základem pro skvělou sezonu byl týmový duch, charakter a velké odhodlání všech hráčů.

K velkému úspěchu hráčům gratuluji - byla to jízda pánové !!

Děkuji za skvělou práci a reprezentaci klubu !!