Muži "A" po obratu berou výhru s V. Bílovicemi 4:2

Kopecký - Konvička, Riedl, Eliáš, Dufek, Polášek, Tomek, Hynčica, Macek, Žandovský, Hála, Bochýnek, Stříž, Kůřil, Gebhart

Branky: Eliáš, Macek, Hála, Stříž

Stadion: Kyjov

Komentář

Velmi těžké utkání s V. Bílovicemi jsme po obratu ve 2. půli zvládli a zaslouženě zvítězili. Začali jsme utkání herně slušně, ale první 2 velké šance vyřešil hostující gólman. Pak jsme chybovali na středu hřiště a soupeř šel po rychlém brejku do vedení. Zranil se nám navíc P. Konvička a do hry musel jít A. Kůřil.  Následně jsme opět převzali iniciativu a vytvořili si další 2 velmi dobré šance - opět nás vychytal gólman. Přišla další velká hrubka ve 37. minutě a soupeř nás nemilosrdně potrestal. V závěru poločasu ještě K. Tomek z trestného kopu nechal vyniknout strážce branky Bílovic.

Do 2. půle jsme do hry poslali M. Stříže a byli jsme odhodlání zápas otočit, jako se nám to podařilo proti stejnému soupeři v minulé sezoně. Bušili jsme do obrany hostů, ale až v 66. minutě se dopustili výraznější chyby, kdy obránci vystoupili příliš vysoko a po rychlé akci snížil P. Eliáš. Od tohoto momentu začal náš drtivý tlak a hosty jsme už k ničemu nepustili. Na 2:2 vyrovnal málo vídanou střelou z 25 metrů T. Macek. Přišly další šance, ale hostující brankař doslova čaroval. V 87. minutě po rohovém kopu se nejlépe na zadní tyči orientoval R. Hála a poslal nás do vedení. Gólovou tečkou na 4:2  pečetil M. Stříž po akci K. Tomka z levé strany.

Výhra zasloužená a velmi cenná. Mužstvo ukázalo charakter a nezlomilo se po nepříznivém vývoji zápasu. Chválím všechny hráče za předvedený výkon. Šli jsme všichni na krev. Výborný byl R. Polášek, skvěle do zápasu vstoupil A. Kůřil, střed hřiště nám rozhýbal ve 2. půli M. Stříž a velkou touhu po vstřelení branky ukázal R. Hála, jehož branka na 3:2 byla rozhodující.
Na mužstvu bylo vidět, že chce vyhrát. Za naši velkou snahu a za to, že jsme to nevzdali jsme byli odměněni.

Hráčům gratuluji ke 3 bodům a "děkuji" za adrenalinový sportovní zážitek jak pro trenéry, tak i pro fanoušky.