Gebhart - Beneš, Jung, Vykoukal, Konečný, Svršek, Káňa, Půček, Švidroň, Žandovský, Bochýnek, Kohút, Dobeš, Kůřil, Ryan, Toman

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Stadion: Kyjov

Komentář

V tomto zápase jsme narazili na velmi dobře organizovaného a z bloku hrajícího soupeře, který se soustředil na kvalitní obranu, hrál chytře a čekalo se na to, kdo udělá první chybu. Ta přišla bohužel z naší strany, po faulu našeho hráče soupeř využil naší nekoncentrovanosti v obraně, rychle rozehrál standardku a ujal se vedení 0:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně, ale bohužel se nám nedařilo roztrhat kvalitní blok soupeře a nevytvářeli jsme si prakticky žádné šance. V 80. minutě už nebylo na co čekat, šli jsme vzadu do rizika a vysunuli stopera na hrot, čehož soupeř využil a vstřelil ještě dvě branky.