Kyjov B - Blatnice p. Sv. Ant.  8:5 (7:2)

Gebhart - Reiter, Dobeš, Ryan, Macek Půček, Vykoukal, Bochýnek, Něnička , Beneš, Rotrekl, Žandovský R., Svoboda, Jung, Kůřil D.

Branky: Reiter 2x, Svoboda 2x, Rotrekl 2x, Bochýnek, Beneš

Stadion: Kyjov

Komentář

Do utkání s Blatnicí se nám na rozdíl od minulého utkání podařilo vstoupit velmi dobře, v 7. min byl stav 2:0 v náš prospěch a vše vypadalo velmi slušně. Naše nekoncentrovanost po druhém vstřeleném golu vyústila v okamžité snížení na 2:1. To samé se opakovalo o chvilku později, v 17. min dáme na 3:1 a za tři minuty opět soupeř sníží!!!!! Naštěstí pro nás soupěř také kupil chyby, jejich obrana hrála příliš vysoko a toho jsme dokonale využili a do poločasu přidali další čtyři branky.
Druhý poločas už z naší strany nebyl zdaleka tak úspěšný jak první, vtřelit se nám podařil pouze jeden gól, soupeř dal góly tři.
Naše hra směrem dozadu a přepínání do obranné činnosti je katastrofální a musí se výrazně zlepšit!!!!! Důkazem toho je patnáct inkasovaných gólů za dva zápasy a druhá nejhorší obrana v soutěži!!!!
I přes výhru a zisk tří bodů, nebyl pocit ze zápasu ideální!!! Zápas v Dambořicích musíme sehrát směrem do obrany daleko líp, jinak nemáme šanci na úspěch!!!!!