Gebhart - Bochýnek, Jung, Vykoukal, Konečný, Svršek, Rotrekl, Beneš, Švidroň, Žandovský, Dejdar, Půček, Kohút, Dobeš, Kůřil, Něnička, Svoboda

Branky: Něnička 2x, Bochýnek, Půček, Kohút

Stadion: Kyjov

Komentář

Do utkání s posledním týmem tabulky jsme vstoupili slušně a ve 4min se ujali vedení 1:0. Naše nekoncentrovanost po vstřelené brance se nám nevyplatila a po standardce soupeř hned v 5. min vyrovnal na 1:1. Poté jsme přebrali iniciativu, začali v poli soupeře přehrávat a vytvářet si šance, které se nám nedařilo proměňovat. Skórovat se nám podařilo až ve 29. min, kdy se po akci ze strany skluzem prosadil Bochýnek na 2:1. Ve 34. min se parádně nůžkami trefil Erik Něnička na 3:1 a tímto výsledkem skončil první poločas.

Na začátku druhého poločasu ve 46. min už to bylo 4:1 v náš prospěch, kdy Karel Půček centroval do soupeřova pokutového území a k překvapení všech balon propadl přes všechny hráče až do sítě. I přes náš další tlak a šance jsme dokázali skórovat až v 73. min, kdy se trefil Kuba Kohút na 5:1 a stanovil tak konečný výsledek utkání.