Muži B prohráli s Velkou n. Veličkou vysoko 3:10

Kyjov B - Velká nad Veličkou  3:10 (1:5)

Gebhart - Reiter, Dobeš, Půček, Vykoukal, Klimeš, Bochýnek, Něnička, Večeřa, Beneš, Rotrekl, Žandovský R., Švidroň, Svoboda, Jung, Kůřil D.

Branky: Večeřa, Reiter, Žandovský R.

Stadion: Kyjov

Komentář

V nedělním domácím utkání jsme tahali od první do poslední minuty za kratší konec a dostali výraznou lekci!!! Soupeř byl ve všech aspektech hry lepší, do utkání vstoupil výborně a po našem děsivém vstupu do utkání vedl už ve 3. min 0:2. I přesto , že se nám podařilo v 15. min snížit na 1:2, nás soupeř dál válcoval, předváděl rychlý běhavý kombinační fotbal a do poločasu přidal další tři góly.
Druhý poločas i přes prostřídání pokračoval stejně jako první. Nadále nás tým soupeře dostával pod neustálý tlak, hrozil prakticky po každé naší ztrátě z rychlého přechodu do útoku a tyto chyby nekompromisně trestal!!!! Přidal do naší sítě dalších pět gólů, náš tým dokázal pouze kosmeticky upravit dvěma góly na konečný výsledek 3:10.