Gebhart - Hynčica, Jung, Vykoukal, Reiter, Bochýnek, Něnička, Beneš, Polášek, Svoboda, Večeřa, Švidroň, Žandovský R., Dobeš, Kůřil D.

Branky: Večeřa, Hynčica, Svoboda

Stadion: Kyjov

Komentář

Vstup do utkání s Radějovem nám vyšel znamenitě, hned v první minutě po rozehrávce se nám podařilo dát branku na 1:0. Naše aktivita pokračovala, kontrolovali jsme hru, hráli jednoduše, v pohybu a do 25. min si vytvořili další tři obrovské šance na vstřelení branky, které se nepodařilo zužitkovat. Poté  náš tým polevil v aktivitě, soupeř hru vyrovnal a začal postupně přebírat iniciativu a vytvářet si náznaky šancí. Do kabin se šlo za stavu 1:0 v náš prospěch.

I přes poločasovou domluvu v kabině, navázala  druhá část na konec první půle. V 61. min soupeř po rohu srovnal na 1:1, vycítil šanci, hra se přiostřila a i vinou rozhodčího, který netrestal zjevné fauly na obou stranách, se ze zápasu stala bitva, která nakonec vedla ke třem červeným kartám. Dvě na straně soupeře, jedna pro náš tým. Početní výhodu se nám nakonec podařilo využít, v 84. min dal na 2:1 Matěj Hynčica, v nastaveném čase upravil Kuba Svoboda na konečných 3:1.