Gebhart - Bochýnek, Jung, Vykoukal, Konečný, Svršek, Rotrekl, Beneš, Švidroň, Žandovský, Půček, Kohút, Dobeš, Kůřil D., Kůřil A., Něnička, Rotrekl, Dobeš

Branky: Beneš, Riedl

Stadion: Čejč

Komentář

Nedělním zápasem v Čejči, ve kterém jsme získali bod a souhrou výsledků našich největších konkurentů se nám podařilo navázat na sobotní postup A-týmu a posunout i náš B-tým o soutěž víš do okresního přeboru.

Do zápasu jsme vstupovali s vědomím, že pokud chceme pomýšlet na postup, musíme bodovat za tři body a to se projevilo i na naší hře, ve které chyběla lehkost a klid. Začátek utkání nám nevyšel podle představ a hned ve 4min jsme dostali gól na 1:0 . I přesto, že náš tým byl lepší, vytvořil si několik velkých šancí, se nám nedařilo dotáhnout žádnou akci ke gólu. To se změnilo ve 20. min, kdy se ze strany uvolnil Roman Beneš a parádní střelou k tyči srovnal. To nás povzbudilo, náš tlak pokračoval a odměna přišla v 37. min, kdy Tomáš Riedl otočil na 1:2.

Druhý poločas hra ztratila přesnost a hrál se fotbal se spoustou chyb na obou stranách. Zhruba v půlce druhého poločasu rozhodčí pískl nepochopitelnou penaltu, kterou parádně zlikvidoval Gebi v naší brance. V 79. min soupeř po chybě v naší obraně srovnal na 2:2 a tímto výsledkem i zápas skončil.

Za parádní víkend Kyjovského seniorského fotbalu patří všem hráčům dík a v pátek to pořádně zapijeme!!!! ⚽⚽⚽⚽