Bystřický - Jung, Potěšil, Friedl, Zubek, Škaroupka, Hozík, Pospíšil, Kobliha, Jaborník, Frelich, Šimeček, Hrubý

Branky: Škaroupka 6x, Friedl, Frelich

Stadion: Slovan - Pod Sídlištěm

Komentář

Ve vloženém kole jsme zajížděli prodloužit naši sérii neporazitelnosti do Brna, konkrétně na hrůzostrašné hřiště Slovanu. Utkání jsme zvládli, ale i přes jednoznačný výsledek nejsem vůbec spokojen. Nevím, co se s kluky děje, ale vůbec nehrají to, co jsem u nich zvyklý a výkony se mi moc nelíbí. A to jsme dnes měli skvěle rozdané karty, vedení v první minutě, do desáté minuty vedení 3:0. Poločas 5:0, všechny góly vstřelil Kuba. První poločas přísné měřítko ještě jakžtakž snesl, góly byly po pěkných akcích, ale bylo jich málo.

Ve druhém poločase nemám co hodnotit, to byla velká bída. Vítězství zasloužené, splněná povinnost, ale nic víc. V sobotu očekávám radikální zlepšení. Klukům i tak děkuji.