Bystřický - Jung, Potěšil, Friedl, Hering, Hozík, Pospíšil, Kobliha, Křížka, Frelich, Šimeček

Branky: Frelich 2x, Potěšil 2x, Friedl 2x

Stadion: Dambořice

Komentář

Ve velkém vedru odehráli kluci dnes další vítězný zápas. Díky souběhu zápasu s B-týmem a neuzdravení Kuby nás zůstalo jen 11. Dambořicím však také chyběl jeden z důležitých hráčů. Nicméně v tomto zápase bylo od první minuty jasné, kdo bude kralovat. Hned ze začátku zápasu nás uklidnil precizním a chladnokrevným zakončením Sam, který zužitkoval krásnou nahrávku Jáchyma. Po rychlém gólu opět následovala desetiminutovka, kdy kluci zase trochu vypadli z role., nevím proč se to opakovaně děje. Druhý gól přidal trochu náhodně Dan po rohu a na 3:0 zvýšil Honza, který dnes odehrál velmi dobrý zápas a snad zase nabral zpět ztracené sebevědomí.

Ve druhém poločase kluci přidali další tři góly, postupně se trefil Honza po krásné individuální akci, Dan po krásné kombinační akci více hráčů a poslední gól dal prudkou střelou Sam. Vítězství naprosto zasloužené, dá se říct dominantní, kdy kluci nepustili domácí prakticky na dostřel naší branky, ale výkon to byl spíše vlažný, v našem výkonu bylo dnes dost nepřesností v přihrávkách. Ale mohlo to být velkým vedrem. Hru si představuji kvalitnější, ale samozřejmě vím, že nejde hrát vždy jen kvalitně. Co však musím dnes pochválit byly pokusy hrát, co jsme si ukazovali na včerejším tréninku, rozehrávka od brankáře s jasně definovaným posuny kluků, to mě těšilo nejvíc a kluci si dokázali, že to funguje a snad si to přenesou i do těžších zápasů.

Zatím tedy pokračuje naše vítězné jarní tažení a doufám, že to potvrdíme v dalším zápase. Čelo tabulky je aktuálně na dva body 43, 42, 41. Klukům děkuji za výkon a rodičům (dnes řidičům) za podporu.