Muži B zvítězili v prvním utkání jara na půdě Archlebova vysoko 1:7 (1:4)

Gebhart - Beneš, Jung, Vykoukal, Konečný, Bochýnek, Něnička, Stříž, Švidroň, Žandovský, Klimeš, Kohút, Rotrekl, Kůřil

Branky: Klimeš 2x, Rotrekl, Bochýnek, Kohút, Stříž 2x

Stadion: Archlebov

Komentář

Do prvního jarního utkání našeho B-týmu na hřišti v Archlebově jsme vstoupili velmi dobře a brzy se ujali vedení. Naše aktivita nepolevovala a ve 20. minutě už bylo skóre 0:3. Nadále jsme soupeře přehrávali a vytvářeli si další šance, které se nám nepodařilo proměňovat. Ve 40m soupeř snížil na 1:3 z ojedinělé akce, na což se nám podařilo okamžitě reagovat a stanovit poločasový výsledek na 1:4.

Druhý poločas už s naší strany nebyl tak kvalitní jak první, i přesto jsme dokázali vstřelit další tři branky a zápas dovést do vítězného konce.

S přístupem i běžeckým výkonem hráčů jsem byl spokojený , mužstvu gratuluji ke třem bodům.  Jen tak dál!