Okresní pohár čtvrtfinále, středa 28.08.2024, 17:30

Muži B porazili Archlebov a postupují do semifinále Okresního poháru

FC Kyjov 1919 z.s. B:

Gebhart, Kopecký - Káňa, Večeřa, Vykoukal, Reiter, Beneš, Rotrekl, Klimeš, Něnička, Bochýnek, Dobeš, Jung, Žandovský R., Kůřil D.

Branky: Klimeš 2x, Beneš

Komentář

I když se nám ve středečním utkání okresního poháru v Archlebově podařilo projít do dalšího kola, nebyla naše hra v prvním poločase vůbec dobrá!!!!! Chyběl pohyb bez míče, důraz a celkově zápal do hry. Soupeř byl agresivnější, důrazem a houževnatostí nám dělal velké problémy. Vytvořili jsme si sice nějaké příležitosti, které se nám nepodařilo vyřešit, ale soupeř také hrozil, vytvářel si náznaky šancí a navíc po individuální chybě při naší rozehrávce nám dal gól na 1:0. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

O přestávce jsme si vysvětlili jak by naše hra měla vypadat a vše se hned v úvodu  změnilo od základu!!!!!! Začali jsme soupeře napadat, hrát agresivněji, zjednodušili hru na naší obrané polovině a výsledek se dostavil okamžitě! V úvodu druhé půle se nám podařilo vyrovnat , kdy David Rotrekl našel po akci z pravé strany ve vápně Lukáše Klimeše a bylo 1:1. Tento gól nám ohromně pomohl a od tohoto okamžiku bylo na hřišti jenom jedno mužstvo. Další gól do soupeřovi branky přidal Roman Beneš, který vyřešil svůj individuální průnik z levé strany, obešel tři protihráče a střelou k tyči upravil na 1:2. Za toho stavu se navíc nepodařilo proměnit pokutový kop, který Honzovi Bochýnkovi chytil brankář soupeře. V závěru utkání upravil na konečných 1:3 opět Lukáš Klimeš, kdy dával gól do prázdné branky po nahrávce od Radka Žandovského.

Hráčům dík za výsledek, změnu herního projevu ve druhém poločase a otočení výsledku, ale i výtka k přístupu v první části hry!!!!
Je třeba se poučit a neopakovat podobné vstupy do dalších utkání.