Kopecký, Letocha - Eliáš, Bartoň, Stříž, Valášek, Dufek, Tomek, Hynčica, Macek, Žandovský, Hála, Bochýnek, Riedl, Polášek, Kůřil

Branky: Dufek, Valášek

Stadion: Hroznová Lhota

Komentář

Ve 2. kole 6. ligy jsme zajížděli k loňskému vítězi soutěže. A prakticky celé utkání jsme tahali za kratší konec. Vůbec jsme nezachytili úvod utkání a už po 10 minutách to bylo 0:2 a museli jsme přeskupit obrannou čtveřici. Tento "manévr" nám na krátko pomohl a po dvou brejcích to bylo 2:2 a to neběžela ještě ani 20. minuta. Nicméně domácí si vytvářeli mnoho střeleckých  šancí, které trestuhodně zahazovali. Navíc po srážce se soupeřem musel se zlomeným nosem odstoupit M. Hynčica. Nakonec se domácí prosadili až ve 45. minutě.

V poločase jsme provedli změny a chtěli jsme se porvat o dobrý výsledek. Moc se nám to nepovedlo, protože v 55. minutě už to bylo 2 : 6 a bylo prakticky po zápase. Sice jsme si vytvořili 4 nebo 5 velkých šancí, ale byli jsme neproduktivní. Na druhé straně domácí také neustále hrozili.

Domácí vyhráli zaslouženě. My jsme měli po celé utkání problémy v obranné fázi, běžecky jsme na tom byli podstatně hůře než soupeř.

Zápas nám jasně ukázal naše limity a nedostatky. Nedůraz, bohorovnost, liknavost v obranné fázi celého mužstva.
Větší vůle se zápasem něco udělat byla cítit od málo hráčů.