Muži B v úvodním utkání podlehli Kněždubu

Gebhart - Bochýnek, Jung, Vykoukal, Reiter, Káňa, Klimeš, Beneš, Rotrekl, Žandovský R., Jelínek, Svoboda, Dobeš, Večeřa, Stříž, Riedl

Branky: Bochýnek

Stadion: Kněždub

Komentář

První utkání v osmé lize nám výsledkově nevyšlo i přes to,  že jsme si vytvořili dostatek šancí na lepší výsledek. Hned v první minutě spálil obrovskou šanci David Rotrekl, který po chybě domácích stoperů šel sám na brankáře, bohužel se mu nepodařilo skórovat. Do 20min byl náš tým lepší, poté domácí hru vyrovnali a hrozili z nakopávaných balonů za naši obranu. Tento způsob hry nám dělal značné problémy a po jedné takové akci nás soupeř potrestal a dostal se v prvním poločase do vedení.

Druhý poločas pokračoval podobně jako první, kdy v 59. min soupeř opět udeřil a po akci ze strany dal na 2:0. Museli jsme reagovat a šli do rizika, zjednodušením naší hry a přesunutí stoperů na hrot se nám podařilo vytvořit si tlak a dostávat se víc do šancí. V 78. min po dobré práci Romana Beneše v šestnáctce soupeře, byl náš hráč faulován a s penalty snížil Bochýnek na 2:1. Nadále náš tým soupeře mačkal, což vedlo ke dvěma obrovským šancí, kdy v jedné netrefil hlavou branku Kuba Svoboda z bezprostřední blízkosti a ve druhé selhal Lukáš Káňa, kdy se po parádním pasu dostal za obranu soupeře a následného lobu, kdy měl proti sobě jen brankáře přestřelil branku.

Bohužel zahození těchto velkých šancí nás připravilo o lepší výsledek.