Gebhart - Beneš, Dobeš, Něnička, Jung, Žandovský R., Kůřil D., Kohút, Ryan, Zábranský Š., Zábranský D., Švidroň, Vykoukal, Svršek, Šňupík, Konečný

Branky: Něnička 2x, Kůřil D.

Stadion: Věteřov

Komentář

Zápas ve Věteřově byl vítězný a souhrou výsledků ostatních týmů jsme se posunuli do čela tabulky.

Do první půle jsme vstoupili aktivně, snažili se hrát jednoduše bez chyb na naší půlce hřiště, přesunout těžiště hry na polovinu soupeře a tam si vytvářet šance na gól. První přišla v 15min, kdy důrazná hra Romana Beneše v soupeřově šestnáctce znamenala penaltu v náš prospěch. Ta se nám nepodařila proměnit, kdy brankář soupeře penaltu chytil. Naštěstí ve 20. min se ze strany prosadil Erik Něnička a poslal nás do vedení 0:1. Pokračovali jsme v aktivní hře, která byla odměněna v 39. min, kdy se na pravé straně parádně uvolnil Dan Zábranský, poslal centr přímo na hlavu Erika a bylo 0:2.

Druhý poločas se hrál podobně jako první, v 55. min naše aktivita vedla ke gólu Davida Kůřila, který se po odraženém balonu v pokutovém území soupeře nejlíp zorientoval a střelou pod břevno upravil na 0:3. Kaňkou na výsledku byl vstřelený gól na konci utkání na 1:3, kdy se nepodařila proměnit naše velká šance a z protiútoku jsme inkasovali.

Mužstvu gratuluji k zisku tří důležitých bodů, dík patří i klukům z dorostu, kteří doplnili mužstvo a odvedli dobré výkony.