Gebhart - Jung, Vykoukal, Reiter, Bochýnek, Beneš, Švidroň, Rotrekl, Kůřil D., Svoboda, Večeřa, Dufek, Žandovský R., Svršek

Branky: Beneš, Večeřa

Stadion: St.Poddvorov

Komentář

Začátek utkání v Podvorově byl z naší strany lehce neurovnaný a hektický. Hned v 5. min kopal domácí tým penaltu, tu chytil Gebi a o dvě minuty později nastřelili domácí břevno z přímého kopu. Ve 31. min dal náš tým gól a ujal se vedení 0:1. Soupeř měl ale v první půli víc šancí, narážel však na bravurně chytajícího Gebiho.

Ve druhém poločase už se nám dařilo nepouštět soupeře do výraznějších šancí, naše hra vycházela z dobrého obranného bloku a vyráželi jsme do rychlých protiútoků. Jeden takový se podařilo zužitkovat v úplném závěru utkání a upravit tak výsledek na konečných 0:2.

Mužstvu gratuluji k zisku tří důležitých bodů a k výbornému týmovému výkonu. Individuální pochvalu zaslouží Pavel Gebhart, který nás několikrát výrazně podržel a byl nejlepší hráč utkání, skvělý výkon podal i David Rotrekl na pozici defenzivního záložníka.