Bystřický - Jung, Potěšil, Friedl, Škaroupka, Hozík, Pospíšil, Kobliha, Mišurec, Jaborník, Křížka, Frelich, Šimeček, Možíš

Branky: Škaroupka 4x, Hozík, Frelich 3x, Šimeček, Potěšil

Stadion: Kyjov

Komentář

V domácím zápase proti poslednímu týmu soutěže jsme potvrdili pozici favorita. Hned na úvod zápasu jsme si vytvořili několik brankových příležitostí které jsme bohužel neproměnili a tak první branka padla až po chybě hostujícího brankáře. Do poločasu jsme pokračovali v zahazování šancí ale i tak byl stav při odchodu do kabin 5:0.

Druhý poločas byl obraz hry a i výsledek stejný. Soupeř odjel s prohrou 10:0. Tým potvrdil pozici favorita ale předvedená hra neodpovídala kvalitě týmu a jeho postavení v tabulce. Při větší koncentraci a zápalu do hry by byl výsledek ale i předvedená hra výrazně lepší.