U13 Kyjov A - Šaratice/Kobeřice 13:1 (9:0)

Šimeček, Kobliha, Jung, Potěšil, Hozík, Hering, Pospíšil, Frelich, Škaroupka, Mišurec, Jaborník, Křížka, Zúbek, Friedl

Branky: Škaroupka 7x, Friedl 2x, Hering 2x, Frelich, Hozík (p)

Stadion: Kyjov

Komentář

Jarní část jsme zahájili suverénní výhrou, ale je tam velké ALE. Po rozpačitém začátku, který trval asi 3 minuty vzal otěže zápasu do rukou Kuba, který za pomoci celého týmu vsítil prvních 5 gólů zápasu. Od prvního gólu jsme začali dominovat. Poločas skončil 9:0 a mohl skončit výrazně víc. Až na první tři minuty byl výkon v prvním poločase skvělý, fotbalový, dá se říct až dominantní.
Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení na ofenzívnější, kdy jsme přešli z 4-3-1 na 3-4-1, ale kvalita naší hry se paradoxně rozpadla. Nevím proč, ale kluci jakoby nevěděli, co mají hrát a přitom v tomto rozestavení odehráli X zápasů. V závěrečných 10ti minutách jsme se raději vrátili k rozestavení prvního poločasu a hra opět nabrala grády a tři rychlé góly dali konečnou podobu výsledku.
Spalovačem dne se stal dnes Sam, naše posila z Těmic, který dnes neměl střelecký den, k jednomu vstřelenému gólu mohl přidat asi 5 dalších. Bohužel dnes mu nelepila ani prázdná brána. Snad si góly schoval na důležitější zápasy, třeba už na příští týden, kdy jedem na souboj o druhé místo do Slavkova.
Klukům za výkon (hlavně v prvním poločase) děkuji. A fanouškům také, dost často byl slyšet potlesk za pěkné akce. Dobrý vstup do jara.