Bystřický - Jung, Potěšil, Friedl, Zubek, Hering, Hozík, Pospíšil, Kobliha, Mišurec, Jaborník, Křížka, Frelich, Frelich, Šimeček, Severa

Branky: Frelich, Friedl

Stadion: Kyjov

Komentář

Ani pátý tým tabulky na nás nenašel recept a kluci pokračují v sérii neporazitelnosti. Zápas ještě ani nezačal a už jsme vedli 1:0, kdy po nákopu Mikiho se z ničeho nic přiřítil Sam a byl tak rychlý, že obrana Šlapanic nestihla reagovat. Tentokrát nám rychlé vedení vítr z plachet nesebralo a kluci pokračovali ve velmi kvalitní hře. Co bylo bohužel horší byla kvalita zakončení. Opět se z toho stal festival zahozených tutových šancí. Klid nám dal v poslední minutě šťastným gólem Honza. Vedení 2:0 v poločase bylo naprosto zasloužené a mohlo být výrazně vyšší, Šlapanicím toho kluci moc nepovolili.

Druhá půlka byla už výrazně vlažnější a hra už nebyla z naší strany tak kvalitní. Asi to ale vycházelo z toho, že kluci tak nějak tušili, že mají zápas pod kontrolou. Ani já na lavičce jsem tentokrát nebyl moc nervózní, protože jsem i přes tento slabší poločas a zahozené šance viděl, že zápas máme opravdu pod kontrolou. Velmi dobrý zápas odehrál dnes Sam, který hosty neskutečně deptal svou rychlostí, k dokonalému výkonu chyběla jen větší odolnost a odvaha v osobních soubojích.

Závěrem jen můžu konstatovat, že se mi zápas i přes polevení v druhé půlce líbil, myslím, že to musel být pro diváky příjemný zážitek. Takže klukům děkuji a uvidíme, co přinese příští týden, kdy jedeme na horkou půdu do Pavlovic.