Starší žáci podlehli Hustopečím 0:4 (0:0)

FC Kyjov 1919 z.s.:

Šimeček - Vojtek, Cetkovský, Žůrek, Bystřický, Neckař V., Dubný, Neckař A., Svoboda, Bužek, Bryn, Hering, Večeřa, Hudec

Stadion: Kyjov

Komentář

V dnešním utkání jsme přivítali první mužstvo tabulky. Cílem bylo uhrát bod. Tomu jsme uzpůsobili i naši hru. Chtěli jsme hrát ze zabezpečené obrany a čekat na nějaký brejk. V prvním poločase se nám tato hra dařila a do kabin jsme šli za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme chtěli jít aktivně a vstřelit branku. Toto se nám cca do 10 minuty dařilo a měli jsme i tlak, který vyústil v naši šanci, ale bohužel jsme trefili jen tyč. Pak se ukázalo, že tento moment byl rozhodující. Soupeř následně hru vyrovnal a střelou zpoza vápna šel do vedení. V tento moment se nám bohužel rozpadla obranná hra a postupně jsme inkasovali další tři branky.

Soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě, ale i tak se při troše štěstí dalo uhrát více. Chlápci se přesvědčili, že můžou konkurovat i těm nejlepším týmům v soutěži.