šimeček - Vojtek, Žůrek, Bystřický R., Bystřický O., Neckař V., Dubný, Neckař A., Svoboda, Bužek, Bryn, Martinek, Hering, Večeřa, Belka

Branky: Žůrek, Belka

Stadion: Kyjov

Komentář

V prvním poločase dnešního prvního mistrovského utkání jsme jsme do 20. minuty diktovali tempo hry a měli jsme několik šancí, které jsme bohužel nevyužili. Až v 15. minutě jsme se dostali po brance Erika Žůrka do vedení 1:0. Poté jsme se s výsledkem uspokojili a soupeř postupně vyrovnal hru. Ve 28. minutě soupeř ze standartky vyrovnal. Naštěstí se nám ještě do kabin, ve 33. minutě, podařilo strhnout vedení po brance Dominika Belky na naši stranu.

Druhý poločas jsme začali opět aktivně, ale postupem času soupeř hru vyrovnal a v závěru nás začal přehrávat. Soupeř svoje šance naštěstí nevyužil. A tak jsme se mohli radovat s důležitého vítězství.

Utkání jsme mohli a měli rozhodnout už v prvním poločase, ale řadu šancí jsme neproměnili a nakonec z toho byly nervy a do konce utkání. Hráčům bych chtěl poděkovat za bojovný výkon.