Muži "A" remizovali v Miloticích 2 : 2 ( 1 : 1 )

sestava : Gebhart, Kopecký, Dufek, Svoboda, Hála, Červinek, Žandovský, Tomek, Riedl, Macek, Hynčica, Polášek, Kůřil, Eliáš, Stříž, Rotrekl, Beneš

Branky: Nikl, Kundrata - Dufek, Eliáš

Stadion: Milotice

Komentář

Zajímavé utkání v Miloticích skončilo remízou. V první půli jsme 20 min. byli lepším týmem a po standardní situaci jsme šli do vedení. Bohužel jsme poté polevili a domácí v závěru poločasu srovnali po rychlém brejku.

V druhé půli jsme soupeře zatlačili a několik šancí jsme si vytvořili, ale bez gólového efektu. Soupeř tak v 81. min. trestal a z ojedinělého útoku

šel do vedení. O pár minut později jsme ale náš tlak ještě vystupňovali a z další standardní situace jsme srovnali na konečných 2 : 2.

Za druhý poločas jsme si zasloužili víc, ale i bod nás po selhání Šardic ve Strážnici posunul do čela tabulky.