Šigut - Ryan, Machálek, Hudec, Ott, Kružík, Zábranský D., Toman, Šňupík, Zábranský Š., Hromek, Musil, Lunga, Drobilík, Dořman, Letocha

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Stadion: Kyjov

Komentář

Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně. Důležité byla pro nás bezpečná hra v defenzivní části. Věděli jsme, o co hrajeme. Soupeř si ale vytvořil pár příležitostí k ohrožení branky. V průběhu prvního poločasu jsme se dostali do situací, kde jsme měli skórovat. Bohužel i v situaci, kdy jsme šli sami na brankáře, jsme nedokázali proměnit jasnou šanci na skórování. Poločas proto skončil 0:0

Do druhého poločasu jsme chtěli být aktivní a co nejrychleji dát úvodní branku. Bohužel Soběšice nás jasně v prvních 20 minutách přehrávali. A jejich snaha dát gól se zužitkovala v 59. minutě, kdy po naší velké chybě v rozehrávce hosté skórovali. I po obdržené brance jsme se dostali k zakončení. Soupeře jsme dostávali pod tlak, a vytvořili si i vyložené šance ke srovnání. Bohužel, když nejsme schopni skórovat ani z malého vápna, tak nemůžeme být v utkání úspěšní.

Musíme si všichni uvědomit, o co ještě hrajeme a do dalších utkání přistoupit určitě ve větší aktivitě, pokud chceme pomýšlet na záchranu v této soutěži.