Utkání

U19: Krajský přebbor Jmk

2. kolo, sobota 12. 8. 2023, Ivančice

FC Ivančice, z.s.FC Kyjov 1919 z.s.

3:0 (3:0)
2. kolo, sobota 19. 8. 2023

FC Ivančice, z.s.FC Kyjov 1919 z.s.

3:0 (3:0)
3. kolo, sobota 19. 8. 2023, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.Bzenec/Vracov

2:0 (1:0)
4. kolo, neděle 27. 8. 2023, Hudcova

FC MEDLÁNKY, z. s.FC Kyjov 1919 z.s.

3:1 (2:1)
14. kolo, středa 30. 8. 2023, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.FC Kuřim, z.s.

1:3 (1:0)
5. kolo, sobota 2. 9. 2023, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.FK Baník Ratíškovice z.s.

0:6 (0:6)
6. kolo, neděle 10. 9. 2023, Borová

FC Soběšice, z. s.FC Kyjov 1919 z.s.

4:2 (0:1)
7. kolo, sobota 16. 9. 2023, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.FK Dosta Bystrc - Kníničky, a.s.

1:6 (0:2)
8. kolo, sobota 23. 9. 2023, Veselí n.Moravou

Veselí/StrážniceFC Kyjov 1919 z.s.

3:0 (1:0)
9. kolo, sobota 30. 9. 2023, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.Pohořelice/Ořechov

2:2 (2:1)
10. kolo, sobota 7. 10. 2023, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.TJ Moravan Lednice z.s.

3:4 (0:2)
11. kolo, sobota 14. 10. 2023, Boskovice

FC Boskovice – Letovice, z.s.FC Kyjov 1919 z.s.

9:0 (3:0)
12. kolo, sobota 21. 10. 2023, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.Amatérský fotbalový klub Tišnov, z.s.

0:2 (0:1)
13. kolo, sobota 28. 10. 2023, Brno, Loosova

Tělovýchovná jednota START Brno, z.s.FC Kyjov 1919 z.s.

6:0 (4:0)
15. kolo, neděle 12. 11. 2023, Hrušovany nad Jevišovkou

TJ Sokol Novosedly z.s.FC Kyjov 1919 z.s.

8:0 (3:0)
1. kolo, pátek 17. 11. 2023

FC Kyjov 1919 z.s.Slatina/Slovan

0:0 (0:0)
1. kolo, pátek 17. 11. 2023, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.Sportovní klub Slatina, z.s.

0:0 (0:0)
přípravné utkání, neděle 3. 3. 2024

Tělovýchovná jednota Sokol Dambořice, z.s.FC Kyjov 1919 z.s.

4:3 (2:1)
přípravné utkání, sobota 9. 3. 2024

FC Kyjov 1919 z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Lanžhot, z.s.

3:3 (2:1)
17. kolo, sobota 16. 3. 2024, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.FC Ivančice, z.s.

0:1 (0:0)
18. kolo, sobota 23. 3. 2024, Vracov

Bzenec/VracovFC Kyjov 1919 z.s.

1:1 (1:0)
19. kolo, sobota 30. 3. 2024, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.FC MEDLÁNKY, z. s.

0:1 (0:1)
20. kolo, sobota 6. 4. 2024, Ratíškovice

FK Baník Ratíškovice z.s.FC Kyjov 1919 z.s.

1:0 (0:0)
21. kolo, sobota 13. 4. 2024, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.FC Soběšice, z. s.

0:1 (0:0)
22. kolo, sobota 20. 4. 2024, Obvodová

FK Dosta Bystrc - Kníničky, a.s.FC Kyjov 1919 z.s.

1:1 (0:1)
23. kolo, sobota 27. 4. 2024, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.Veselí/Strážnice

4:0 (2:0)
24. kolo, sobota 4. 5. 2024, Pohořelice

Pohořelice/OřechovFC Kyjov 1919 z.s.

1:0 (0:0)
29. kolo, středa 8. 5. 2024, Kuřim

FC Kuřim, z.s.FC Kyjov 1919 z.s.

11:0 (3:0)
25. kolo, sobota 11. 5. 2024, Lednice

TJ Moravan Lednice z.s.FC Kyjov 1919 z.s.

2:1 (2:0)
26. kolo, sobota 18. 5. 2024, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.FC Boskovice – Letovice, z.s.

0:4 (0:3)
27. kolo, sobota 25. 5. 2024, Tišnov

Amatérský fotbalový klub Tišnov, z.s.FC Kyjov 1919 z.s.

8:0 (1:0)
28. kolo, sobota 1. 6. 2024, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.Tělovýchovná jednota START Brno, z.s.

0:2 (0:1)
16. kolo, sobota 8. 6. 2024, SK Slatina-Tuřanka 1

Sportovní klub Slatina, z.s.FC Kyjov 1919 z.s.

4:1 (3:0)
30. kolo, sobota 15. 6. 2024, Kyjov

FC Kyjov 1919 z.s.TJ Sokol Novosedly z.s.

2:3 (0:2)