FC Kyjov 1919 z.s.:

Letocha, Hrabec, Hudec, Hromek, Ryan, Kružík, Zábranský Š., Šigut, Ott, Machálek, Dořman, Lunga, Musil, Drobilík, Polášek

Branky: Hromek, Ott, Šigut

Komentář

Do prvního poločasu jsme vstoupili nekoncentrovaně a soupeř nás za to hned v úvodu potrestal. Postupem času se naše hra zlepšila. Kombinačně jsme soupeře přehrávali a díky tomu jsme byli odměněni následně dvěma góly. Tak jak začala první půle, začala i ta druhá. Soupeř nás hned v úvodu po chybě znovu potrestal. Bohužel druhý poločas z naší strany nebyl tak herně aktivní. Soupeř nás po chybách v rozehrávce dostával pod tlak. Musím každopádně pochválit hráče za to, že i po dvou inkasovaných gólech, jsme se opět snažili hrát fotbal a dostali se k dobrému zakončení. Krásnou gólovou střelou Vojty Šiguta nakonec zápas dospěl do stavu 3:3.
Zápas byl pro nás dobrou zkouškou na příští týden, kdy nám začíná náročná jarní část soutěže.